Створення бренду SIGETA


Історія SIGETA почалася не дуже давно – близько 10 років тому ... в Україні. Група маркетологів і технічних спеціалістів проаналізувала вітчизняний ринок оптичних приладів і дійшла висновку, що у приступній для звичайного споживача ціновій ніші якісної продукції вкрай не вистачає.

SIGETA Factory

Далі були роки організації виробництва, вивчення міжнародного досвіду, налагодження особистих і робочих зв’язків з професіоналами з усього світу. Паралельно розроблявся модельний ряд і фірмовий стиль, йшли випробування продукції.

Асортимент SIGETA вже зараз є досить широким, але він все ще продовжує формуватися. Сьогодні під цим брендом випускають телескопи, стереомікроскопи, біологічні та цифрові мікроскопи, окуляри і usb-камери, а також біноклі, монокуляри і ґаджети для спорту.

Різних моделей мікроскопів вже близько 100, телескопів – більше ніж 20. Так, деякі зразки не пройшли випробування часом: їхню конструкцію буде переглянуто і кардинально змінено. Однак кожна серія продукції SIGETA – дитячі чи лабораторні мікроскопи, стаціонарні біноклі чи домашні телескопи – містить справжні хіти, що складають чималу частку продажу спеціалізованих магазинів.

За час існування бренду партнерами СІГЕТА стали 80 inet- та real магазинів в Києві і майже 150 – по всій Україні. Консультації з асортименту та особливостей продукції здійснюються фахівцями компанії в робочому режимі, спеціалісти регулярно проводять майстер-класи для торгових представників.

Менеджмент і конструкторське бюро SIGETA завжди прагнули забезпечити потреби в високоточній оптиці не тільки лабораторій і виробничих цехів, а і навчальних закладів будь-якого рівня. Незважаючи на економічні проблеми і хитку політичну ситуацію, українські школи і виші так само потребують навчальних приладів і якісних матеріалів для досліджень. В асортименті SIGETA є все, щоб допомогти учням у засвоєнні шкільної програми і зацікавити навчанням навіть малечу: дитячі набори для мікроскопії, готові слайди різної тематики та багато іншого.

У мінливому сьогоденні SIGETA розвивається і продовжує долати перепони. Усі ресурси компанії працюють на досягнення головної мети – не допустити здорожчання чи зниження якості продукції. Поки що єдиний спосіб утримувати ціни на оптичні прилади у доступному сегменті – підписання виробничих угод з китайськими профільними заводами. Якісні товари, вироблені в Україні, наразі обходяться кінцевому споживачеві набагато дорожче, ніж китайські. З часом ми розраховуємо вирішити цю проблему і хоча б частково перенести виробництво в Україну.

Тож, SIGETA відкрита для співпраці з українськими та міжнародними дилерами, власниками виробничих потужностей та приватними підприємцями. Ми зацікавлені в отриманні відгуків і заохочуємо юридичних і фізичних осіб направляти нам зауваження, побажання та пропозиції!


З повагою і вдячністю, SIGETA

Виставка "Сучасні заклади освіти"

Компанія SIGETA взяла участь у дванадцятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" (26-28.05.2021) та презентувала свою продукцію кільком тисячам відвідувачів. На стенді були представлені високоякісні дитячі, шкільні, лабораторні, а також цифрові мікроскопи та камери, а фахівці компанії забезпечували інформацією про оптичні прилади як починаючих, так і досвідчених користувачів.

Як завжди, продукція українського виробника викликала найбільшу зацікавленість — мікроскопи SIGETA не залишили байдужими жодного з гостей виставки. Відвідувачі звернули особливу увагу на цифрові можливості професійних мікроскопів, а також на простоту використання мікроскопів для маленьких дослідників.

Виставка Сучасні заклади освіти 2021

Дитячі конкурси малюнку

Бренд SIGETA вже тричі брав участь в спільних з супермаркетом Rozetka.com.ua конкурсах дитячих малюнків. Призовий фонд складали дитячі набори для мікроскопії з багатим набором аксесуарів.

Малюнок-переможець конкурсу

Останній конкурс, присвячений Дню захисту дітей, закінчився 29 червня 2017: переможець від SIGETA – «денний телескоп» А. Куртаніч.

У Новорічному конкурсі «Намалюй улюблену іграшку – 2016» журі відзначило трьох переможців – Вадима Голодюка, Юлію Талалайкіну і Сашу Р .: вони отримали кейси SIGETA Neptun.

малюнок Мікроби під мікроскопом

А ось на цій сторінці минулого конкурсу радимо звернути увагу на «портрети мікробів під мікроскопом»: автор полотна – Артем Лях.

Презенатція продукції на виставці у КНДІСЕ

Офіційний представник бренду, компанія DB.ua, 05.07.2018 презентувала цифрові мікроскопи та USB-камери SIGETA на виставці у КНДІСЕ – київському науково-дослідному інституті судових експертиз.

Серед інших учасників презентації – провідні компанії з продажу обладнання для криміналістичних лабораторій, а також бюро комп'ютерної криміналістики та інформаційної безпеки.

Цифрові камери і мікроскопи SIGETA на виставці у КНДІСЕ