Каталог

Монокуляри SIGETA

Монокуляр – це компактний, навіть кишеньковий оптичний прилад, який може візуально наближувати об’єкти у 6-15 раз. Прототип монокуляра – звичайна зорова труба, яку сучасні технології дозволили зменшити до формату pocket-size.

Монокуляри не потребують довгих налаштувань: зміна збільшення та наведення різкості зазвичай здійснюються нескладно, простим обертанням кільцевого регулятора. Така оптика стають у пригоді там, де необхідні спостереження на ходу або епізодичні спостереження з метою уточнення видимої картинки. Словом, сфера застосування не обмежена: від прогулянок і екскурсій до ярмарків, виставок, спортивних та культурних подій.

Ці прилади – нерозлучні супутники мандрівників і міських натуралістів (юних та не зовсім). Адже монокуляр – це найпростіший спосіб задовольнити природню цікавість і отримати яскраві враження від повсякденних справ!

Якщо серед наведеного асортименту ви не знайшли якусь модель SIGETA, можливо, її виробництво було припинено. Перелік таких товарів можна подивитись в Aрхівному розділі.