Каталог

Ручна збільшувальна оптика

Компактні монокуляри SIGETA

Монокуляр – це компактний, навіть кишеньковий оптичний прилад, який може візуально наближувати об’єкти у 6-15 раз. Прототип монокуляра – звичайна зорова труба, яку сучасні технології дозволили зменшити до формату pocket-size.

Монокуляри не потребують довгих налаштувань: зміна збільшення та наведення різкості зазвичай здійснюються нескладно, простим обертанням кільцевого регулятора. Така оптика стають у пригоді там, де необхідні спостереження на ходу або епізодичні спостереження з метою уточнення видимої картинки. Словом, сфера застосування не обмежена: від прогулянок і екскурсій до ярмарків, виставок, спортивних та культурних подій.

Ці прилади – нерозлучні супутники мандрівників і міських натуралістів (юних та не зовсім). Адже монокуляр – це найпростіший спосіб задовольнити природню цікавість і отримати яскраві враження від повсякденних справ!

Біноклі та аксесуари для оптики SIGETA

Бінокль – це більш складний збільшувальний прилад, який залучає до роботи бінокулярний зір людини. Кожен з двох тубусів приладу дуже схожий на монокуляр, але більшість біноклів має єдину – центральну – систему фокусування (хоча існують моделі з індивідуальним фокусом для лівого і правого ока).

Біноклів SIGETA поки небагато через принцип добору. Ми вважаємо, що ідеальний бінокль повинен:

  1. Містити лінзи і призми тільки з найкращих сортів оптичного скла.
  2. Бути достатньо світлосильним для спостережень за будь-якої погоди.
  3. Мати легкий та міцний герметичний корпус.
  4. Допускати спостереження «з рук» без дрижання картинки.
  5. Мати максимально ефективне просвітлення та фазову корекцію.

Якщо серед наведеного асортименту ви не знайшли якусь модель SIGETA, можливо, її виробництво було припинено. Перелік таких товарів можна подивитись в Aрхівному розділі.